Forum HARRY  POTTER Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
HP i zakon feniksa /pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum HARRY POTTER Strona Główna -> Książki HP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lustro10
Mugol
Mugol



Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 15:41, 08 Wrz 2015    Temat postu: HP i zakon feniksa /pomocy

Cześć, jestem tu nowy wpadłem na to forum szukając czegoś a mianowicie ebook'a HP i zakon feniksa. Ostatnio wpadłem w manie Harrego i postanowiłem przeczytać literature i chodzi o to, że przyszedł czas na 5 część, lecz nie mogę w internecie znaleźć ebooka. Jest jakiś ebook ale on jest przełożony przez jakiś internautów a zależy mi na przekładzie Andrzeja Polkowskiego, stąd moje pytanie czy ktoś ma i jest w stanie mi wysłać na email, ewentualnie pomóc poszukać?


PS. zauważyłem, że na forum jest wrzucona książka ale zależy mi na ebooku Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Charity
Ślizgon
Ślizgon



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 442
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wnętrze ludzkiej wyobraźni.

PostWysłany: Śro 16:35, 21 Paź 2015    Temat postu:

Z Polkowskim będzie trudniej. Szukałeś może na Chomiku? Tam często tego typu rzeczy są. Obawiam się, że mam tylko przekład internautów, aczkolwiek jest on świetny. Czemu tak bardzo zależy ci na przekładzie Polkowskiego? Kolekcjonujesz e-booki HP jego tłumaczenia? Czy też te przekłady, które widziałeś miały jakieś wady?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum HARRY POTTER Strona Główna -> Książki HP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island